Hakkımda

basariya_giden_6diyetmotivasyonu
61a78f2c4e3fe00780e17882

Merhaba, Ben Gözde Ersan

2017 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü başarı ile bitirdim. 2021 yılından beri Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Moleküler Tıp alanında başladığım yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

Lisans eğitimim süresince Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi poliklinik nutrisyon destek ve dahiliye bölümlerinde, Gaziantep Şehit Kamil Devlet Hastanesinde çocuk beslenmesi üzerine , Özel Ncr Hastanesinde poliklinik bölümünde yetişkin bireyler üzerine ve Gaziantep Özel Deva Kolejinde toplu beslenme üzerine staj yaptım.

Bitirme tezimi “Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde eğitim gören öğrencilerin Akdeniz Diyetine Uyumu” konusunu araştırarak başarı ile tamamladım.

Diyabet diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, gebelik ve emzikli dönemde beslenme kursları başta olmak üzere bir çok eğitim ve kurs programına katıldım.

Lisans eğitimimin ardından 2 yıl Gençlik Spor Müdürlüklerine bağlı öğrenci yurtlarının yönetici diyetisyeni olarak ve Özel Aşıkpaşa Hastanesinde poliklinik ve toplu beslenme sistemlerinde yönetici diyetisyen olarak görev aldım. Aktif çalışma sürecimde online diyet danışmanlığı yapmaya devam ettim.

Şu anda ise kurucusu olduğum Gözde Ersan Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde aktif olarak danışan kabul etmekteyim.

Randevu Al
close slider
Randevu Talep Et