Danışan Yorumları

"Diyet kelimesinin soğuk anlamını tersine çeviren bir diyetisyensiniz 🤍 Her şeyden kontrollü yemeyi tercih ettiren ve bir o kadar da güler yüzüyle bizi samimiyete davet eden birisiniz. Bu konuda sizi tanıdığım için çooookkkkkk şanslıyım 🤍🥰 Her bir danışanın ayrı ayrı özelliklerine hakim olmanız ve buna göre davranmanız 💜💜Diyetisyen Gözde Ersan demek gülümseyerek sağlıklı beslenmek demek 💜🤍💜🤍"

Şengül H.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Hayatta yapamayacağım tek bir şey var o da diyet diye düşünürdüm.🤦🏼‍♀️ Ama başardık.💪🏼🥳 Gözde çok tatlı, minnoş, güzel bir diyetisyen. İyi ki yolum ona düşmüş.🌸Diyetisyen-danışan ilişkimiz tam anlamıyla çözüm odaklı ve her hafta gayet başarılı sonuçlar alıyoruz😍"

Yeliz Y.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Yorum 3"

x
⭐⭐⭐⭐⭐

"Gözde ile tanışmama arkadaşım 💕 vesile oldu . İyi ki de olmuş. Sohbetiyle, güler ve güzel yüzüyle, sempatikliğiyle, tavsiyeleriyle harika bir yol arkadaşı oldu bana.🎀Tartıda ulaştığım kiloyu görünce de doğru yerde olduğumu daha iyi anlıyorum.👍🥳"

Hatice E.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Yorum 5"

x
⭐⭐⭐⭐⭐

"Ben ilk defa diyetisyene başvurdum hayatımda ve seçimimin sebebi Gözde ablanın insanlarla olan ilişkisi, samimiyetiydi ve bu konuda kesinlikle hiç yanılmamışım. Ben çok memnun kaldım, çok yardımcı oldu. Diyetisyen denildiği zaman insanlar genelde korkar, ön yargıyla yaklaşır ama Gözde abla bunların hepsini yıkıyor. Kesinlikle aç bırakılarak değil doyarak güzelce yemek yiyerek diyet yapıyorsunuz. Ayrıca sayılar odaklı değil sağlık odaklı ilerlemesi en çok mutlu eden durumlardan bir tanesiydi benim için🥰 Genel olarak bir daha tercih etmek istediğimde burayı seçerim ve mutlu ayrılırım eminim 🥰❤"

Gizem Ş.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Yorum 7"

x
⭐⭐⭐⭐⭐

"Aslında çok fazla kilom yoktu ancak biraz hayatıma düzen gelsin ve biraz olsun andulasyon cihazıyla sıkılaşmak için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gözde hanımla tanıştım. O kadar sevdim memnun kaldım ki andulasyonda ikinci seansımı tamamladım ve kendimde inanamadığım bir başarı elde ettim🤗Hem yememe dikkat ettim hem de andulasyonla ciddi şekilde sıkılaştım. İlk zamanlar çok kilo vermeye başlamadığım zamanlarda bile herkes çok zayıfladın demeye başladı. Bu arada uyku düzenim de yerine geldi. Gözdeciğime gelince güler yuzlü, tatlı mı tatlı ben çok memnun kaldım. İnanın artık bir şeyler danışabileceğim bir arkadaşım oldu diye düşünüyorum🥰🥰"

Sevda S.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Yorum 10"

x
⭐⭐⭐⭐⭐

"Sağlıklı beslenmeyi öğrenmeme ve vücudumu tanımamı sağlayan Gözde hanıma çok teşekkür ederim :)"

İlayda A.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Yıllardır süregelen diyet ve diyetisyen tecrübelerimden sonra çok sevdiğim bir arkadaşımın ısrarı ile Gözdeciğimle tanıştım.🤗iyi ki de bana bu iyiliği yaptı. Beni yapabilceğime inandırdı, bazen umutsuzluğa kapıldığımda sohbetler ettik ve her defasında öbür haftanın heyecanı ile çıktım kliniğinden. Şu ana kadar da güzel bir sonuç aldık diye düşünüyorum 🤔insanı kendine inandıran, o güveni veren, çok tatlı biri kendisi. Ailesi gerçekten çok güzel bir evlat yetiştirmiş. Her defasında kaç kilo vermişim diye heyecanla ve güzel sohbetlerin hevesi ile gidiyorum kliniğine. İyi ki onu tanımışım, en büyük hayalim before-after yapmak😂😘😘"

Türkan G.
⭐⭐⭐⭐⭐

"Ben 48 yaşındayım. Bu yaşıma kadar hep kendim diyet yapmaya çalıştım. Kilo veriyordum fakat hem beslenmem dengeli olmuyordu, hem de çok aç kalıyordum. Çok daha zorlanıyordum ve süreç uzuyordu. Herkes yüzümün çok çöktüğünü söylüyordu. İlk diyetisyen deneyimimi sizinle yaşıyorum. Kliniğinize gelince bunca senedir boşa kürek çektiğimi anladım. Kliniğinize halen devam ediyorum . Bir buçuk ay gibi kısa bir sürede 8 kilo verdim. Hem de dengeli beslenip aç kalmayarak ve doğru bildiğim bir çok yanlışı düzelterek. Kliniğinizde aldığım andulasyon seansları da hem diyetime yardımcı oldu, hem de sıkılaşmamı ve kendimi dinç hissetmemi sağladı. Ayrıca sizin güler yüzünüz, samimi ve sıcak tavrınız, yaklaşımınız, işinize olan titizliğiniz, her daim gece gündüz demeden yanımda oluşunuz beni size daha çok bağladı, ailemden biri oldunuz. Kliniğinize koşa koşa geldim hiç tereddütsüz. Ve tartıda her hafta eksildiğimi görmek inanılmaz bir mutluluk oldu benim için. Bu sevinci de hep birlikte yaşadık. Sonuç olarak inanılmaz memnun kaldım. Herkese de tavsiye ettim ve buradan da ediyorum. İyi ki varsınız.🥰🙏❤"

Hülya B.
⭐⭐⭐⭐⭐
Randevu Al
close slider
Randevu Talep Et